Nuogas vyras niekada nelaimės.

Šitas, kiek prisimenu, visiems patiko labiausiai. O gal ir vienintelis patikęs

(Pictures collected (but never used) for my “article“ for “Space Oddity“: catalogue of the-Baltic-States-artists exhibition in Lille (March 2009):

http://www.uroboras.lt/2009/04/30/svarbu-ne-kiekis-o-kokis/

“Menininkėliai. Menininkyčiai. Menkučiai kaip drebantys išgenocidintų menkučių kūnai, beriami ant lapkritinio tralo denio. Net jei tas tralas vadinasi „pergalingasis Spalis“.

Štai padermė, kuri pateisina savo vietą mitybos/gamybos grandinėje reikšmingų „klausimų uždavimu“. Kartais aš jau pradedu galvoti, ar tikrai jie reikšmingi ir ar ne metas jau atsakymams? Ar aiškindami, kad kult(ūr)konvejerio pliuralizmas yra prioritetas, numatėme, kad šioje pliurzalynėje atsiras tiek protingų produktų, kad nebebus ką ir kodėl rašyti?

Kaskart, kai išgirstu, kaip siekiama „išreikšti save” arba būti ki/tokiu „menininku”, mane šiurpas nukrečia. Norisi atsidurti sofistikuotų bankininkų ar net pergalingiausio prekybos tinklo savininkų furšete, klausytis „Uriah Heep“ ir lietuviškos Maskvoje užprogramuotos muzikos, o gal net kalėdinių dainų visą-parą-nuo-pat-lapkričio. Tačiau aš tramdau destruktyvumo kaspinuotį savo žarną ryjančioj žarnoj. Noriu konstruktyvumo. Kur jis?……………“

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s